Registrace

Pro registraci doporučujeme používání prohlížečů Firefox nebo Google Chrome.

Pro registraci používáme systém m-anage. Pokud jste se již zúčastnili předchozích ročníků konference EPUAP, přihlašte se svým uživatelským jménem (email) a heslem. Jestli svůj profil ještě nemáte, zadejte svou emailovou adresu a vytvořte si profil. Pokud jste zapomněli své heslo, klikněte prosím na Forgot your password a systém vám zašle link pro vytvoření nového hesla.

Do 15. června 2022 Od 16. června 2022 Na místě
CZ/SK účastník
€ 163
€ 230
€ 258
Vystavovatel
€ 106
€ 126
€ 146

Registrační poplatek zahrnuje 21% DPH.

Český/slovenský účastník: registrovaný účastník konference žijící a pracující v České republice či na Slovensku.

Plná registrace zahrnuje: neomezený vstup na všechny přednášky a workshopy, kávové přestávky, obědový bufet, 3-denní neomezenou jízdenku na městskou dopravu (platná od 14. do 16. září 2022).

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Platba za registraci může proběhnout bankovním převodem nebo kartou (Visa nebo MasterCard). Pozor: uvádějte prosím své číslo faktury při veškeré komunikaci s EPUAP Business Office. Vstupenky na konferenční večeři nejsou zahrnuty v registračním poplatku a jsou nevratné. Zaregistrovaných účastníků, kteří se nemohou konference zúčastnit, se týká následující:

Zrušení vaší účasti prosím oznamte písemně emailem na adresu EPUAP Business office: office@epuap.org nebo info@codan-consulting.com. 

Všechny poplatky se vrací až po skončení konference.

Zrušení, která obdržíme do 13. června 2022, jsou vratná po odečtení administrativního poplatku ve výši 40€. 

Po 14. červnu 2022 jsou registrační poplatky nevratné. V případě no-show není poplatek vratný. Pokud je konference zrušena vlivem zásahu vyšší moci, registrační poplatky budou přihlášeným účastníkům vráceny po odečtení nezbytných nákladů.